Sponsorointi

Veiterä tarjoaa monipuolisen tukijapaketin yrityksellesi. Tuen voit osoittaa joko suoraan edustusjääpallolle, junioritoimintaan tai seuralle yleisesti.

Pääyhteistyökumppaneille tarjoamme kolmea erisisältöistä yhteistyöpakettia, joka takaa yrityksesi näkyvyyden niin peliasuissa, kentänlaitamainoksissa kuin www-sivuillakin.

Teemme myös yritysmarkkinointia erikseen kenttämainoksissa (edustusjoukkue) tai seuran juniorijoukkueiden kanssa. Suositut Bandyliigan otteluisännyydet kannattaa varata hyvissä ajoin ennen jääpallokauden alkua. Kokemuksesta tiedämme myös, että Kisapuiston kulmaliput ”myydään” nopeasti…

Ota rohkeasti yhteyttä ja tule mukaan Veiterän tukijaryhmään.

Edustusjoukkueen yhteistyökumppanit:
Martti Tepponen, martti.tepponen[at]disas.fi
Leo Segerman, leo.segerman[at]gemini.fi, p. 0400 150 589
Anssi Peuhkuri, anssi.peuhkuri[at]maalaus-peuhkuri.fi, p. 0500 250 255

Nuorisojoukkueet:
P15: Antti Horppila, anttihorppila[at]gmail.com
P13: Anu Simpura, joukkueenjohtaja, anu.simpura[at]gmail.com
P11 ja nuoremmat: Ville Mihl, joukkueenjohtaja/valmentaja, ville.mihl[at]gmail.com