Yhteistyökumppaniksi

Veiterä tarjoaa monipuolisen tukijapaketin yrityksellesi. Tuen voit osoittaa joko suoraan edustusjääpallolle, junioritoimintaan tai seuralle yleisesti.

Pääyhteistyökumppaneille tarjoamme kolmea erisisältöistä yhteistyöpakettia, joka takaa yrityksesi näkyvyyden niin peliasuissa, kentänlaitamainoksissa kuin www-sivuillakin.

Teemme myös yritysmarkkinointia erikseen kenttämainoksissa (edustusjoukkue) tai muiden seuran joukkueiden kanssa. Hyvin suositut Bandyliigan otteluisännyydet kannattaa varata hyvissä ajoin ennen jääpallokauden alkua. Kokemuksesta tiedämme myös, että Kisapuiston kulmaliput ”myydään” nopeasti…

Ota rohkeasti yhteyttä ja tule mukaan Veiterän tukijaryhmään.

Yhteistyökumppanit:
Lauri Kunnas, lauri.kunnas[at]upm.com, p. 040 5828 359
Martti Tepponen, martti.tepponen[at]disas.fi
Leo Segerman, leo.segerman[at]gemini.fi, p. 0400 150 589
Anssi Peuhkuri, anssi.peuhkuri[at]maalaus-peuhkuri.fi, p. 0500 250 255

Nuorisojoukkueet:
P21, Nuorten Bandyliiga: Ilkka Japola, ilkka.japola[at]astepa.fi, 040 501 1563
P17 (B-jun): Jarmo Kyllönen, kyllonenjarmo[at]gmail.com, 050 3652294
P15 (C-jun): Ta Äikäs, topiantti.aikas[at]imatra.fi, 040 716 4188
P11 ja nuoremmat: Seppo Puhakainen, seppo.puhakainen[at]veitera.com, 040 581 5402

Miku vie