Sponsorointi

Veiterä tarjoaa monipuolisen tukijapaketin yrityksellesi. Tuen voit osoittaa joko edustusjääpallolle, junioritoimintaan tai seuralle yleisesti.

Pääyhteistyökumppaneille tarjoamme kolmea erisisältöistä yhteistyöpakettia, joka takaa yrityksesi näkyvyyden niin peliasuissa, kentänlaitamainoksissa kuin www-sivuillakin.

Teemme myös yritysmarkkinointia erikseen kenttämainoksissa (edustusjoukkue) tai seuran juniorijoukkueiden kanssa.

Suositut Bandyliigan otteluisännyydet kannattaa varata hyvissä ajoin ennen jääpallokauden alkua. Kokemuksesta tiedämme myös, että Kisapuiston kulmaliput ”myydään” nopeasti…

Ota rohkeasti yhteyttä ja tule mukaan Veiterän tukijaryhmään.

Edustusjoukkueen yhteistyökumppanit:
Petri Siivo, seuran pj., petri.siivo[at]laaninkuljetus.fi, p. 0400 559 039
Anssi Peuhkuri, anssi.peuhkuri[at]maalaus-peuhkuri.fi, p. 0500 250 255
Jukka Tirkkonen, jukka.tirkkonen[at]fazer.com, p. 040 578 7582

Nuorisojoukkueet:
P17: Antti Horppila, anttihorppila[at]gmail.com
P15: Anu Simpura, joukkueenjohtaja, anu.simpura[at]gmail.com
P13:
P11 ja nuoremmat: Ville Mihl, joukkueenjohtaja/valmentaja, ville.mihl[at]gmail.com